| Deeadeuutza a întrebat:

Bună, deci se practica box la feminin în Mioveni? Îmi doresc super mult sa ma înscriu (sigur după ce trece treaba cu Covid-19) și dacă știți locul exact
❤️

3 răspunsuri:
| Eugen80 a răspuns:

In salile de clasa dn cate am vazut pe Youtube, ca voi aveti multi "dusmani".

| Deeadeuutza explică (pentru Eugen80):

Vai da ce dușmani avem noi draga?

| cristi202 a răspuns:

Nu mi-ar place sa vad un chip dragut de fata desfigurat intr-un ring de box. Dar asta e doar o parere de-a mea. Daca iti place boxul feminin, insa vrei sa vezi realitatea, riscul la care vrei sa te supui, urmareste filmul Million dolar baby, e un film exceptional, pacat insa ca e o drama miscatoare.