| anonim_4396 a întrebat:

Mai difuzează ăștia meciul cu Benny și badr hari pe canalul sport extra sau nu? Sau e doar online cu plata? parca 12 euro era.

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Se pare ca nu a invatat din greselile trecutului laughing

28 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

E la 22:00

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NotNamed):

Da e pe sport extra, ce noroc că am programul asta, sper sa nu se termine repede meciul, că cu badr nu e de joaca

| Celcestietot a răspuns:

Salut! Da, pe Sport extra sau Sport extra HD se va difuza. Mie imi pare ca este doar online, acele link-uri de acolo nu mi se incarca, poate iti functioneaza tie.

https://www.sportextra.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Pai chiar acum mă uit pe canalul respectiv și văd că difuzează, deja o inceput primul meci se bat niste tineri olandezi... Aiurea așa, doar un meci tare nu mai e că înainte cu K1 când vedeai meci grav unul după altul se băteau toți luptătorii de talie. Benny nu e cu e știe când o dat de marocanul ăla Ben sadik și-o luat-o rău acolo sa văzut valoarea lui adevărată el o prins meciuri numai cu de ăștia mediocri nu că badr hari cu toți luptătorii mari.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum am vazut si eu olandezii. Inainte vorbea tot orasul despre cine avea sa se bata, s-au schimbat vremurile. Eram curios de lupta asta, sa vedem acum cine castiga happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Aia zic, e doar in meci și după game over... Nu cred că o să mai trăim niciodată vremurile de glorie de acum 10 ani, ne-am dus la vale rău de tot. Și starea spirituală am pierdut-o

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu spui rau, dar poate revin ele intr-o masura acceptabilawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu știu ce să zic, in Romania nu o să revină niciodată într-o stare acceptabila sunt realist

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu știu dacă va mai difuza meciul între Benny și badr hari pe sport extra văd că deja a inceput un meci din MMA cred că e exclusiv online meciul ăla trrb sa plătești 12 euro sa îl vizionezi laughing vezi de asta îți spun lucrurile nu vor mai reveni niciodată cum au fost trebuie să plătești tot și aerul care îl respiri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Vezi că îl găsești pe YouTube

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt optimist rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut ca nu l-a mai dat, ne-a dezamagit din prima canalul. Da, de 12 euro iti luai frumos un meniu de la KFC si porneai televizorul pe meci, nu sa stai sa platesti ca sa il vizionezi.winking

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi trimiti si mie un link? Daca era live, posibil sa ii fi dat remove, eu nu il gasesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

O câștigat Benny laughing am incercat, dar dar tot îi dădea remove apoi apărea altul... până la urmă am avut noroc că la ultimul nu s-a întâmplat. nimic.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Da, exact.Nu înțeleg de ce au ales metoda asta. Daca așa va fi și la meciul din 30 ianuarie dintre Rico și Jamal Ben sadik va fi Jale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ma dezamăgit badr hari, la învățat Rico verhoeven cum sa îl bată pe badr hari, făceau amândoi antrenamente ..la bătut exact așa cum la bătut în primul meci Rico l-a lovit în braț și o cedat marocanul ..nu îmi vine să cred laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

L-a rupt nu ca a castigat, a dezamagit Benny, zisese ca il da K.O dupa 2 reprize, a facut-o dupa a 3-a.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NotNamed):

Nu mai e marocanul ce era z ar trebui sa se pensioneze ..tot în braț o încasato și o cedat ca la primul meci cu Rico verhoeven. ce aiurea mă simt că ooierdut marocanul laughing nu îmi vine să cred așa ceva cred că are probleme la brațe de cedează când e mereu lovit deja e a doua oară

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Da,la bătut ..bravo lui. sper sa se bata și cu Rico sa îl bată și pe ăla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ia rupt nasul cred lui marocan.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Fix bratul a fost problema, i-a dat-o la nanau de i l-a rupt, a fost exceptional Benny, 2 reprize din 3 nici nu a incasat vreo lovitura de la Badr.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

La afectat pușcăria pe marocan nu sa mai antrenat intens într-un mod profesionist...un sportiv neserios, sa ia oamenii la bătaie pe unde apuca, un fel de Mutu 2

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta a fost noroc de la Mos Craciun cool laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai sa stii. Ne trebuie si noua un canal sigur la care sa ne uitam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Apai eu nu îmi doream un astfel de cadou și așa nu mai cred in mos boașe de curcan happy

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta a fost un mos imprevizibil, poate vine el pe neasteptate si iti da cu sacul in semn de revansa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Daca revanșa constă într-un apartament scuzele îi sunt acceptate big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar daca consta in doua apartamente, crezi din nou in el laughingwinking