| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Are șanse Benny Adegbuyi cu Badr Hari?

3 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Daca n-ar avea, nu s-ar face meciul. Singura problema e cum se antreneaza in perioada asta, ca nu e usor sa faci pregatire de meci pe vreme de izolare sociala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are ca badr nu mai e serios cum era înainte sa între la mititica deși nici înainte nu prea era, da nu se prostea cum sa prostit cu Rico în ultimul meci. mititica la cam afectat putea sa câștige lejer meciul cu olandezul dacă nu îl trata de sus și făcea acea schema avea meciul în mana, da o fost imatur. Are șanse da, dar mici! cred ca iau revenit neuronii lui badr după acel meci nu o sa își mai permită sa piardă sa vedem poate iar face badr vreo boacana înaintea meciului

| kevin9 a răspuns:

Niciodata