| Alex2805 a întrebat:

Puteti sa mi dati un exemplu de program de antrenament pentru sala? Sunt incepator. Multumesc

4 răspunsuri:
| marius9hdd a răspuns:

Depinde de scopul tau, exista multe tipuri de antrenament : pentru forta, rezistenta, masa musculara, antrenamente cardio etc. da-mi un mesaj in privat si iti fac explic eu cum sta treaba cu antrenamentele si iti fac eu unul : sms la 0757537839

| ihnei a răspuns:

Ti-l dau p-ala pe care-l am si eu
L: spate + biceps + picioare
M : piept + triceps + antrebrat
M : trapez + deltoid + picioare
J : piept + triceps + biceps + antrebrat
V : biceps + triceps + spate

Fac cate 4 serii cu 7 repetari descrescator la greutate cu pauze intre serii de 30-40 s

| laurentiutirei a răspuns:

Salut.
1 nu mai cere programe
2 nu tot ce este pe net functioneaza
iti recomand sa cauti rainz academy pe Youtube
programul pentru masa musculara si definire saptamana 1-3
eu l-am incercat este un program de nota 10