| Fortis a întrebat:

Salut, merg la sala de o luna de zile puteti sa imi dati ceva antrenament, sunt incepator si inca nu prea stiu multe.Un program de antrenamet ar fi perfect

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Uite un program :http://www.culturism.ro/......tenta.html

Sper ca ti-ai facut si alimentatie speciala, nu?

| petrescuionut a răspuns:

In primul rand daca ai peste 14 ani trebuie sa faci 3 ore cu ganterele
de exemplu azi faci 2 zile stai dupa faci iar si mai stai 3 zile si tot asa e cel mai bine trebuie sa lasi muschi sa odihneasca e cel mai bine si exercitiile le sti si tu sau uitate la cineva si incepe cu o greutate nu prea mare pentru ca te fortezi

| Cosmin86 a răspuns (pentru petrescuionut):

Serios? trebuie sa faci 3 ore cu gantere?

Esti COMPLET PE LANGA, apuca-te de sah