| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

Am auzit ca este un video cu niste "chestii care mișca" si chestiile alea fac exerciti, l-am gasit! Acesta este http://youtu.be/emKAokYovek, acesta este videoclipul despre care am auzit si am vazut ca multa lume il publica. Vreau sa stiu : 1. ) Daca pot avea abdomen plat in 28 de zile? Cum?
2) daca fac si eu in fiecare seara (uneori dimineata ) ce fac si aceia din videoclip o sa pot scapă de burta? Si de pe solduri?
3) ma tin si de mancare, mananc fructe si legume mai multe sau uneori se intampla sa nu pot mânca, fac orice sa am abdomen plat pana in mai chiar orice
4) știți pe cineva care practica Exercițiile astea sau cine a obținut abdomen plat?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1,nu merge linkul, isi repet ca grasimea nu se duce de unde vrei tu nici nu exista exceriti pentru slabit undeva, cand slabim slabim de peste tot, tu ai vazut slabongi grasi intro parte a corpului?

| RAY a răspuns:

2,grasimea se scapa prin deficit caloric
3, atunci vei slabi
4, nu mege linkul

| Violleta2022 a răspuns:

Nu pot vedea linkul pus de tine.
Nu stiu la ce chestii "care se misca" te referi, eu stiu clar ca exercitiile intense de abdomen pentru cel putin 1 ora/zi, dau rezultate vizibile. De preferat dimineata cand corpul este odihnit si poti sa dai jos repede.
Cu dieta de fructe nu dai jos, pentru ca dai corpului mult zahar care-l transforma in grasime.
Slabesti usor si bine cu dieta de proteina, unde se pierd grasimile si creste musculatura.