| EdiShadow a întrebat:

Am 1,65 si 60 kg. Vreau neaparat sa scap de grasimea abdominala si de solduri mai ales de solduri sad.Ce trebuie sa fac? Ce sa nu mananc si ce ajuta la alimentatie, ce anume arde grasimea abdominala, ceaiuri, fructe? Trebe sa alerg ( am inteles daca pun ceva acolo ceva sa imi inveles abodumenul transpir mult si e bine ) dar am auzit si pe altcineva ca pielea nu mai poate respira si nu e bine sad. Dati-mi sfaturi orice pentru a scapa de burta si solduri. Sunt baiat APROPO. Multumesc big grin

1 răspuns:
| Andrrrraaaa a răspuns:

Pai, poti incepe in a bea multe ceaiuri. Sport 30 de minute pe zi, cel putin! De alimentatie nu prea tine asta ..Mananci cat vrei, cand vrei. Sportul e solutiabatting eyelashes