| Viarna120 a întrebat:

Buna TPU am skateboard si stiu doar sa merg cu el dar nu reusesc sa dau olie si am incercat toate metodele ce pot sa fac si nu skateboardul e de vina ca a firma (element)

1 răspuns:
| Vodkaa a răspuns:

Ca sa dai Ollie trebuie sa exersezi mult. eu nu am reusit prea usor sa il dau dar dupa un an am facut si eu un Ollie peste doua scari. Asta e secretul. Sa exersezi cat de mult. Si mai incearca tutorialele de pe youtube. Asa am invatat si eu. Poate nu l-ai facut cum trebuie. Succes big grin