| DanyOrJeth123 a întrebat:

Sal TPU, care este cea mai usoara schema la sakteboard in afar de olie k ala nu il pot nici in ruptu capului l-am reusit de 3 ori in 3 luni=]] am skateboard cu axe sport etc... nu stiu de la ce firma e dar unii mi-au spus ca e bun deci ori placa e de vina sau eu? plss spuneti-mi cea mai usoara schema

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| boombonica a răspuns:

Mai usor nu prea stiu dar ancearca mai mult si mai mult si vei reusi ollie. mult succes si rani usoarewinking.

1 răspuns:
| Ionut7743 a răspuns:

Incearca saritura pe calcaie / sau saritura cu rotirea placii in aer s revenire pe placa continuand sa mergi!