| fL0ri a întrebat:

,. care este preferatul vostru din resling?, ...si cel pe care il urati cel mai mult?,. de ce? funda pentru raspunsul care seamana cu al meukiss

Răspuns Câştigător
| Ralucaaa6 a răspuns:

Randy orton pentru ca e "the best"[pentru. mine nu conteaza parerile celorlaltioh go on] si il urasc pe alberto del rio pentru ca e un fraier,.mai cv ca the mizlaughing

12 răspunsuri:
| ivy a răspuns:

Wrestling nu resling... in finewinking - cel mai bun e Sin Cara si cel mai naspa Mark Henry

| BellaMarie a răspuns:

Il bex pe John Cena

| slipknot a răspuns:

E wrestling.Preferatul meu e Randy Orton (Vipera) pentru ca arata atat de bine! Si imi place si cum se lupta.Nu il suport pe Alberto Del Rio pentru ca este prea ingamfat.
P.S. :Imi place si de Jhon Cena pentru ca e cutelove struck

| CosminHaarp a răspuns:

Pai preferatul meu e randy orton iar cel mai naspa alberto del rio si mark henry al naibii prostii

| CosminHaarp a răspuns:

Are un stil anume e bestial tipu are vreo 10000 de meciuri castigate si vreo 3 pierdute

| AfroBă a răspuns:

1. Se scrie Wrestling*
2. John Cena - Cel mai puternic din wrestling.
3. Alberto Del Rio - Un fraier, care a venit in WWE sa ne arate noua bogatia lui oh go on.
happy

| SimpluCosty a răspuns:

Cel mai tare rAndy orton si cel mai naspa jhon cena

| adysamy a răspuns:

Pai imi place John Cena si il urasc pe Mark Henry si Alberto imi mai place si de Big Show, C.M. PUNK. Triple H

| KostaKhe a răspuns:

Preferati:C.M. Punk, Mark Henry pentru ca sunt de treaba
Buti:Mark Henry, Miz R-Truth is trilulilulilulilulilu

| Shtt a răspuns:

John Cena si Rey Misterio :X

| WrestlingFan01 a răspuns:

Il iubesc pe Reeeeeey Myyysteeeerio Il urasc pe Alberto Del Rio

| Florian_Alin_1991 a răspuns:

Ganditi si voi! De ce v-ar place cena sau roman reigs...serios mananca bataie tot meciul, da un superman punch si un spear(in cazul lui roman) si cena nu stie mai mult de 10 manevre si toti il cred cel mai bun(uitati-va la owens undertaker orton punk)in plus alberto del rio e un wrestler de nota 8(pentru chimicul lui de las care isi arunca managerul pentru a se salva pe sine)mai documentati-va, nu vorbiti ca...