| T a întrebat:

Care film horror este preferatul vostru? De ce?

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am urmarit multe filme horror dar Jeepers Creepers e preferatul meu. Pur si simplu e unic. Povestea in sine e fascinanta. E diferit fata de restul.

| Razvan a răspuns:

Mirrors. Un film destul de inteligentthinking
Inca un motiv in plus sa nu te uiti in oglindalaughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Dentistul 2, am ras cu lacrimi.

| thealchemist a răspuns:

30 days of night.

este iesit din tipare, aduce ceva nou, etc. nu stiu ce sa zic, cred ca daca il vezi iti dai seama de ce.

| hândel a răspuns:

Alien, şi d'abia astept să iasă partea a 5-a 3D la anul, tot cu Sigourney Weaver protagonistă. \dancing

| c0rn3l1uss a răspuns:

Drag me to Hell, petru că m-am speriat de câteva ori foarte tarehee hee şi pentru că nu se termină cu bine. big grin

| L a răspuns:

Ultiul vazut este Hatchet si preferatul meu, pentru ca este destul de captivant si finalul e foarte neasteptat.`smug.`

| L a răspuns:

Ultimul*

| ForbiddenLove a răspuns:

Dead Silence...de ce? Pt ca este un film cu o poveste de groaza captivanta si chiar m-a speriat...adica vreau sa zic ca nu m-am mai speriat de mult la un film horror pentru ca am vazut cam multe si m-am cam plictisit :-D

| freehugs a răspuns:

Wrong turn 1, mi-a placut mult pentru ca tine ca pe ace filmullaughing

| AndrusKanu a răspuns:

Drag me to hell

| MiReLa_3183 a răspuns:

Ultimul la care m-am uitat si mi-a placut a fost shutter...:X:X:X::fain film...

dar cand eram mik m-am uitat la unul care se chema casa groazei avea trei parti. Insa l-am cautat si nu l-am gasit nicaieri. Eu mai urmaresc vineri seara de la ora 10 fenomene stranii sau mesaje de incolo. Din cate am inteles si filmul Saw e faina acum nah ...nu pot sa-mi dau cu parerea ca nu l-am vazut.

| gloria a răspuns:

As zice ca filmul care chiar m-a speriat rau a fost Paranormal Activitystraight facesi toate Saw-urile mai nou am vazut Orphan dar a fost ceva mai suportabillaughing

| Mee a răspuns:

Casa de ceara! muhahahaha, inspaimantatorrrrrrrrrrrrrrrrrr

| ѕΣЯJ χd a răspuns:

Paranormal Entity si Paranormal Activity ca m-au facut sa tiplaughing

Orfana, in mod sigur.Filmul asta e de-a dreptul surprinzator de bun.Sincer...fetita asta joaca atat de bine pentru varsta ei incat m-a uimit...si fata ei se potriveste de minune.are o fata intr-adevar de copil-demon!laughing. Recomand acest film fiind unul exceptional, nota 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death tunnel

| Cursed SeaL a răspuns:

Masters of horror -Dragoste de mama sau ceva de genu' e vb despre o japoneza sau cum le zice care fura un inel si e torturata in stil chinezesc adica in chinuri groaznice happy HF