| LifeIsNotPerfect a întrebat:

Care anotimp este preferatul vostru? de ce? funda la cel mai inteligent raspuns(sa fie cat mai lung raspunsul daca vreti)

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Toamna pentru ca imi plac ploile, imi place vantul, imi plac frunzele colorate, imi plac plimbarile romanticehee hee

| Scuturici a răspuns:

Vara pentru ca ultima zi de vara e ziua mea de nastere...si pentru ca e cald, nu trebuie sa fac teme nonstop, pot iesi afara cand vrau, merg la VIP, la plaja etc...laughing

| abcdc a răspuns:

Mie imi place cate ceva din fiecare nu pot sa aleg doar unul. Primavara imi place verdele crud al copacilor si ierbii, cand totul revine la viata, totul creste, inverzeste, infloreste vazand cu ochiul. Vara imi place ca e cald, mare, plaja, soare, rochite, fustite. Toamna ador multitudinea de culori a frunzelor, si cuibaritul sub plapuma intr-o zi ploioasa. Iarna imi place cand e zapada alba, alba, care scartaie sub picioare, iar soarele creaza perle pe omatul campiilor.

| BornFree a răspuns:

IARNA, deoarece cand m-am nascut era prima zi de ninsoare si deoarece atunci cand e iarna familia mea vine din toate colturile lumi la bunica acasa asa ca e un sentiment cool.happyp. s. nu vreau funda...