| Dr0gul3tz a întrebat:

De aseara am o senzatie ciudata si enervanta... Imi vine sa casc dar nu pot. Am incercat sa casc intentionat dar degeaba. Stie cineva ce ar trebui sa fac? E chiar foarte enervanta senzatia asta.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| CreepyCrow a răspuns:

Daca simti ca nu intra aerul in plamani cand casti incearca sa te relaxezi, sa respiri adanc si calm cateva minute dupa care incearca din nou, la fel de linistit

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Cascatul e contagios. Urmareste un videoclip cu oameni care casca si o sa casti si tu. https://www.youtube.com/watch?v=M3QYDtSbhrA