| blackcat99 a întrebat:

Am probleme din cauza unui osisor de peste ramas in gat. laughing) Ieri am mancat stiuca si mi-a ramas un osisor in gat, am mancat paine si am simtit ca nu mai e acolo, disparuse. Am adormit ok, stiind ca osul nu mai e acolo. Ei, in dimineata asta au revenit problemele. Nu ma doare, dar am o senzatie ciudata ca si cum am ceva in gat. O fi iritatie sau zgarietura pe care mi-a provocat-o osul cand s-a dus? Nu cred ca e inca acolo, daca ieri nu il mai simteam...Ce pot sa fac sa treaca senzatia asta enervanta? Fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Da, e posibil sa te fi zgariat, am patit-o si eu. Incearca sa te tii ocupata, ca sa nu mai bagi in seama senzatia pana va trece de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este bine sa faci foarte multa gargara cu apa cu sare.
sa iei septogal sau tantum verde de supt.
Poti merge la O.R.L.
Te pup!

| Anca2999 a răspuns:

Bea apa si mai ia o gura de painelaughing daca ai aceeasi senzatie inseamna ca e o mica zgarietura care se va duce in timp

| VasluiForever a răspuns:

Salut,ia un paharel sau doua de tarie (rachiu cel mai recomandat ) si sa vezi ca o sa-ti treaca; Bafta!

| dELuxE21 a răspuns:

Probabil esti putin zgariat... dar in cateva zile iti va trece si eu am patit-o happy