| UIV27 a întrebat:

Stie cineva din ce cauza ma casc de multe ori pe zi?. De vreo 30 de ori. Daca casc putin gura si vreau sa ma casc, imediat imi vine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VranceanuTania a răspuns:

Probabil nu te odihnesti suficient!winking
Funda?

1 răspuns:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Ori tu casti ori tie somn happy0