| AestheticPerf a întrebat:

Mi-am facut un program la sala in care am planuit sa merg 6 zile din 7 si in acest program de 3 ori pe saptamana am abdomen. Ar trebui sa il lucrez mai des?

3 răspunsuri:
| AlexandruAnst a răspuns:

Il poti lucra si in fiecare zi deoarece grupul de muschi abdominali se relaxeaza cel mai repede

| Parlit a răspuns:

Iti zic eu ca tot mai bine il faci de doua ori pe saptamana, eu l*am lucrat in fiecare zi si nu prea am avut rezultate.

| whbl93 a răspuns:

Fa in fiecare zi 50 de abodmene si ii de ajuns. nu ai nevoie de 6 zile de antrenament. 5 sunt de ajuns. eu am prgram asa luni piept marti umeri miercuri picioare joi spate si vineri brate o ora jumate antrenament intens.ia si proteine vitabolic sau gfx praf... nu fa natural ca asa ramai cum esti, dupa un an de sala poti sa iti iei si injectii deca sau testowinking