| TechnoCocktail a întrebat:

Am slabit, cam mult as putea spune si se vede la fata.M-am apucat de sala si vreau sa fiu un pic mai bine facut dar sa nu arat asa slabanog la fata si nici nu vreau sa am iar burta. Daca lucrez abdomenul 3 zile pe saptamana dupa sala.si mananc bine( nu exagerat) grasimea se va mai depune pe abdomen? Multumesc!

6 răspunsuri:
| TechnoCocktail explică:

NU asta era intrebarea.

| TechnoCocktail explică:

E mai greu pentru ca am scoala dupa masa. Si ii vad pe toti cu dulciuri strudele si tot felul de porcarii

| Cosmin86 a răspuns:

Mananca mancaruri bogate in proteine si cu putine calorii, asa pui muschi si nu faci nici burta.

Recomand : piept de pui, de curcan sau peste fiert sau pe gratar sau la aburi, branza degresata, lapte slab, oua de tara.

Carbohidrati doar dimineata, inainte si dupa antrenament. La celelalte 1-2 mese doar legume ca garnitura pentru proteine. In zilele fara antrenament consuma carbohidrati si grasimi sanatoase doar dimineata.

| anonymus4106 a răspuns:

Incearca sa faci in prima zi 30 de abdomene, in a doua zi 40, in a treia 50, si cand ajungi la o suta fa 500 pe zi, adica faci 100 faci o pauza de 3 minute, mai faci 100 si tot asa cam 15 zile.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonymus4106):

Cel mai cretin antrenament posibil, bun doar pentru copii mici paraleli cu sportul care vor rezultate NULE

| andrei996 a răspuns:

Daca vrei sa ai un abdomen bine lucrat fa dupa fiecare antrenament 15-30 minute abdomene sau alte exercitii la abdomen.
rezultatele se vor vedea foarte repedewinking spor