| CaLyStuu a întrebat:

Practic de vreo 3 luni sala, si m-am decis sa iau ca supliment creatina monohidrata. Un prieten mi-a recomandat sa imi cumpar Creapure ( creatina pura ) care este mai scumpa decat restul pentru calitate. Intrebarea mea este : Ce contine Creapure si ce continea creatina monohidrata? Adica ce are in plus/minus? Sunt indecis ce sa imi comand si sper ca cineva sa ma indrume spre calea cea buna! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| wannabe a răspuns:

Când vine vorba de sănătatea ta mereu alege calitatea în fața prețului. Efectele le vei resimți pe perioadă îndelungată.

1 răspuns:
| Nickname1890 a răspuns:

Creapure contine doar creatina monohidrata pura.

Multe altele contin pe langa creatina alte substante secundare.