Întrebare recomandată | Aliendina27 a întrebat:

Stie cineva de unde cumpar si eu o bicicleta buna la aprox 1000 lei? Multumesc. Dau funda! "_" happy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Aliendina27 explică:

Multumesc mult Grasshoper! Imi pare rau ca nu iti pot da funda... Dar am dat-o deja. Sunt foarte bune si multe dintre ele pe marimea mea (26") Ms inca odata

| TrapNation a răspuns:

O bicicleta de caliate o poti cumpara de aici http://www.dirtbike.ro/bazar aici gasesti biciclete de calitate la preturi rezonabile, spor la traba :D

| MozZatY a răspuns:

Salut, mergi pana la Decathlon, au oferte bune si le poti incerca