| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o bicicleta de la DHS cu amortizor pe spate. Costa 1000 lei una mare. Ce ziceti se merita? Am auzit ca, cele cu amortizor se strica mai repede. Este adevarat? Vreau niste raspunsuri clare pentru ca o sa tin bicicleta aprox. 4-6 ani si nu vreau sa dau banii degeaba.

Răspuns Câştigător
| BootsToAsses a răspuns:

Da e buna asa are un prieten de al meu si e super nu are probleme cu ea deloc si o are de 9 luni si n-are nimic nu s-a stricat nimic

2 răspunsuri:
| BootsToAsses a răspuns:

Bicicletele cu amortizor sunt foarte bune dar trebuie sa stii sa la menti am avut o bliciclteta cu amortizor m-a tinut 5 ani dar in fiecare zi ma uitam la ea ce ii trebuie eu cred ca se metrita dar cel mai bine e daca poti sa imi trimiti o poza sau daca o cumperi online sa-mi dai site cred ca te-as putea ajuta mai bine

| Waarior25 a răspuns (pentru BootsToAsses):

Http://www.sportaddict.ro/bicicleta-mountec-1246-a-dhs
Cam asa ceva am vazut la reprezentanta Deva. Era cu 1.100 lei aceea dar seamana cu aceasta.