| FashionVictim93 a întrebat:

Va rog sa imi recomandati o geaca pentru jogging care sa mentina caldura si sa ma faca sa transpir pana in 100 lei. Multumesc!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și când ajungi la o sută de lei, nu mai transpiri?!?

| FashionVictim93 explică (pentru mihai69):

laughing... era vorba de pret ca nu as vrea sa dau pe o geaca pentru jogging mai mult de 100 lei si as fi dorit recomandari de la intersport, decathlon etc. care sa se incadreze in suma asta. Doresc ca geaca respectiva sa mentina caldura astfel incat sa pot transpira mai mult pentru a slabi.

Daca tot ai raspuns, ar fi frumos sa imi oferi si o recomandare. Multumesc!

| AnastasiaK a răspuns (pentru FashionVictim93):

Adevarul e ca exprimarea cu transpiratul pana in 100 de lei a fost destul de amuzanta. Cauta pe net "costum sauna" si gasesti la diverse preturi. Doar geaca/bluza, fara pantaloni gasesti mai rar. Oricum, sper ca esti constient ca asta nu e slabire pe bune, ci deshidratare si atat.

| mihai69 a răspuns (pentru FashionVictim93):

Un hanorac "foiță de ceapă" (mai degrabă antivânt decât gros) e mai util, că nu lasă nici căldura, nici transpirația să iasă.