| iloveusa a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Am o mare problema cu transpiratia.La scoala nu pot sta fara sacou/geaca pe mine pentru ca transpir prea tare.Nici macar nu fac efort si transpir imediat.Deci dimineata sa zicem ca ma imbrac si pana sa plec la scoala deja camasa mea e uda (nu e din cauza materialului,am incercat o gramada de materiale si transpir la fel).
P.S. Nu ma imbrac prea gros, deci nu asta e cauza.

2 răspunsuri:
| Fdstra a răspuns:

Doctorul iti poate spune cel mai bine care e problema cu care te confrunti, deci fa-i o vizita sa stii exact cum stau lucrurile, nu vei regretawinking Asa ar fi cel mai bine, nu stiu ce altceva te-ar ajuta intr-o asemenea masurawinking

| d3javw a răspuns:

Ai o problema. poate cardiaca, ai palpitatii?