| andreea678585 a întrebat:

TPU!
Vreau sa slabesc si am inceput sa alerg, fac genoflexiuni, fandar, etc dar inloc de a slabi mi s-au dezvoltat muschii de pe maini si picioare! :O
Stie cineva de ce? Nu ma fortez prea tare, nu vrea sa fac muschi ci doar sa scap de grasime.

1 răspuns:
| Ioscaa1 a răspuns:

Daca spui si restul exercitiilor, iti spun si de ce se pun muschiihappy, la picioare e 100% de la alergat si geno.cu cat lucrezi mai mult muschii cu atat v-or creste mai mari,poti eventual sa mergi la o sala si sa il rogi pe antrenor sa iti spuna ce sa faci pentru a slabi, in primul rand e alimentatia, fara asta nu ai sanse, somnul, si dupa aia antrenamentul.Baftahappy