| anonim_4396 a întrebat:

Crede-ti ca daca fac exercitii fizice cum ar fi : genoflexiuni, gantare, etc majoritatea ce se face la ora de sport la scoala credeti ca slabesc sau fac "muschi" sa zic asa? deoarece eu as vrea sa ma ingras insa vreau sa si mananc dar nu sa pun grasime sau din astea ci sa fac muschi credeti ca voi slabi daca fac exercitii fizice?sad

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Da, crede-mbatting eyelashesbatting eyelashes

Mai intai fa gramatica, apoi muschi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Triflingsmile ai dreptate ...am facut o febra musculara de toata frumusetea laughing

| triflingsmile a răspuns:

Cu genoflexiuni nu faci mare lucru...
Poate febra musculara pentru inceput daca nu esti obisnuitalaughing
Cauta pe internet exercitii pentru marirea masei musculare sau ceva de genul asta.Sunt multe filmulete de acest gen.