| Yngridy a întrebat:

Uitati care este problema mea: Eu am 15 ani (fac 16 in vara) si as vrea sa ma apuc de arte-martiale, respectiv jiu-jitsu. Acum, eu sunt din judetul Tulcea, iar aici nu este decat un singur loc in care se practica ce vreau eu, si anume,, clubul sportiv Sakura Dojo Tulcea".
Problema este ca e club sportiv si intrebarea mea este: Ca club sportiv, ei se ocupa si de incepatori, de cei care vin fara sa stie nimic, sau acolo se duc doar cei cunoscatori care vor sa faca performanta?
Ma poate indruma cineva spre un loc din Tulcea de unde pot invata jiu jitsu de la 0?

2 răspunsuri:
| user123654 a răspuns:

Sigur că se ocupă și de începători!

| Ursulet2019 a răspuns:

Buna, orice dojo se ocupa si de incepatori si de performeri! Du-te si vorbeste un instructor, te va lamuri el!
Succes!