| Deadpool2014 a întrebat:

Unde as putea invata niste pasi de arte martiale pentru incepatori online? multumesc TPU, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Test2016 a răspuns:

Auzi nu invata niciodata dupa net, mai bine du-te la un maestru pentru asa ceva, crede-ma-ma si eu practic Muay Thay de 10 luni, si fac antrenamente si la sac, combinatii cu partener, si sparring, asa ca te-as sfatui sa te duci la o sala ca sa inveti un stil pe care ti-l doresti, eu iti spun ca asae mai bine

| Deadpool2014 explică (pentru Test2016):

Ai putea te rog din suflet sa faci un video cu ceva miscari mai basecal iti dau ce cont de retea vrei sa imi trimiti video-ul.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu merge sa te bati cu monitorul

| OnuOnulică a răspuns:

Uită-te pe youtube. Cu siguranță găsești tutoriale.

| Deadpool2014 explică (pentru OnuOnulică):

Stiu dar sunt destul de grele, sunt pentru practicanti incepatori nu pentru nestiutori.