| Shaoran a întrebat:

Mi s-a recomandat sa ma apuc de arte martiale pentru a ma disciplina. Sunt din Bucuresti, si caut un dojo, doar ca, as dori un "Dojo" nu un "Club sportiv", adica sa ma disciplinez, nu sa particip la concursuri si mai stiu eu ce. Stilul este mai putin important, deci... oricine imi poate recomanda ceva... l-as ruga sa o faca.

1 răspuns:
| foxsilver a răspuns:

Uite site-ul unui club:http://www.clubdojo.ro/....../index.php
Iti da si un numar de telefon, la care poti intreba de adresa.
Faptul ca este totusi un club, este mai putin important decat dorinta ta de a te disciplina. Orice sport necesita disciplina si TE DISCIPLINEAZA.