| CosminSava a întrebat:

Acum 6 zile am inceput sa trag de fiare, stiam ca o sa se umfle bratele, acum bratul a ramas umflat doar in zona antebratului.Este normal? In cate zile se va dezumfla bratul complet?

2 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Cum adica s-a umflat?
Poate ai facut febra si de asta...
Si atunci cand muschiul este pus la treaba e incordat, poate de asta ti s-a parut ca e mai mare, cand ridicai greutati.
In orice caz, daca te odihnesti bine o sa iti revii repede.
Bafta!

| Gray77 a răspuns:

Stai linistit, esti la inceput, probabil ai pus presiune pe brate si antebratul tau nu e obisnuit, iti trece in 4-7 zile maxim.