| Bîtcă_Iulian_1998 a întrebat:

am o intrebarea care nu pot afla raspunsul.Doresc sa merg la sala de forta,dar problema mea cea mai mare este ca fumez si nici ca cum nu pot sa las fumatul, ce minusuri si ce plusuri imi stau inainte?

Dau funda.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Loker a răspuns:

Plusuri nu exista la faptul ca fumezi, te poti lasa cu niste picaturi, am vazut la TV, naturiste. Cat despre dusul la sala, o sa obosesti mai repede, nu o sa mai ai rezistenta de dinainte sa fumezi. Bafta si la sala si la lasatul de fumat!