| Petru1123 a întrebat:

am si eu o problema, de mic, eu am fost invatat sa umblu foarte repede, iar cand umblu repede, umblu corect, spate drept, etc. Dar cand vreau sa umblu incet, am o problema, cand misc mainile pe langa corp, misc si umerii in fata/spate fara sa vreau, cum pot scapa de problema asta? Vreau sa spun ca, atunci cand umblu incet, zici ca sunt un gangster american din filme, iar prin asta ma remarc, lumea ma vede, dar eu nu vreau sa fiu remarcat.

1 răspuns:
| AndreiAndrei1995 a răspuns:

Incerca sa te obisnuiesti sa nu-ti mai dai asa mainile, incerca sa iti tii mainile normal si sa le misti normal, ca o sa te inveti