| anonim_4396 a întrebat:

Am o durere mare la spate in partea cu romboidul sau infraspinatul, nu sunt sigur daca am scris corect ca am cautat pe internet. Primadata a inceput sa ma doara acum 2zile cand eram la sala si imi antrenam umerii, facand ridicari cu discul (stateam drept si cu bratele ridicam discul).
Stiti cumva ce pot face sa nu ma mai doara sau de la ce ar fi?
Acum ma doare de cate ori ma misc ..noaptea nu prea am dormit deloc.

4 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Chiar langa coloana?

| Gaby3891 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Da.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Gaby3891):

Asa mi-a trosnit si mie saptamana trecuta cand faceam la umeri, ridicam o bara si la 4-a repetare mi-a trosnit langa coloana, dupa 2-3 zile mi-a trecut
dar in ziua respectiva mi-am pus un plasture cu ardei iute

| BornToBeLoved a răspuns:

E de la sala, fa o pauza de
La
Sala si da te cu fastumgel, daca se accentueaza mergi la medic! Bafta