| Anablondyi a întrebat:

Care e cel mai bun arzator de grasimi? Din experientele voastre.ru am incercat doar de la dymatize l carmitina

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Sportul,si dieta alimentara.

| Anablondyi explică (pentru express11):

Ai mare dreptate! Dar pentru a accelera si a grabi arderea trebuie un ajutor

| Joker11 a răspuns:

Bricheta.

| Goldenboy97 a răspuns (pentru Anablondyi):

Nu-ti trebuie ajutor, se poate si fara si chiar foarte bine. Daca vrei ceva ajutor poti sa bei ceai verde si cafea.

| ravendem a răspuns:

Alimentatia in primul rand! animal cuts dar numai daca ai alimentatia pusa la punct. deaorece este diurectic termigenic puternic!