| Ady6546 a întrebat:

Care e cel mai bun supliment alimentar arzator de grasimi, ceva mai bun decat L-Carnitine?

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Precum am zis si lui Alex. carnitina nu e un fat burner. cauta un hidroxicut, aminal cuts, lipo 6. adica un supliment complex pentru arderea grasimilor, nu doar un aminoacid cu o functie asemanatoare precum e carnitina.

| Ady6546 explică (pentru JohnnyBi):

Ok, mersi. Am sa incerc una dintre cele 2.

6 răspunsuri:
| Mk01 a răspuns:

Fenece-uri,te ajută garantatlaughing

| Alex1Neymar a răspuns:

Pai L-Carnitine e unul dintre cele mai bune

| JohnnyBi a răspuns (pentru Alex1Neymar):

L-carnitina e un aminoacid, nu un fat burner. ca are o functie de transport a grasimilor la mitocondrii pentru a fi folosite ca energie este partea a2a. dar nu este dedicat functiei de ardere a grasimilor. carnitina are peste 5 functii in corp de la memorie mai buna la viata sexuala mai buna pana la arderea grasimilor.

| Ady6546 explică:

JohnnyBi, lipo6 de la ce producator?

| JohnnyBi a răspuns (pentru Ady6546):

Parca cellucor sau nutrex. nu mai stiu sigur.