| Jager a întrebat:

Care este cea mai buna echipa de fotbal din Romania la ora actuala?

14 răspunsuri:
| Horusss a răspuns:

In momentul de fata fotbalul romanesc este la pamant, dar ca sa iti raspund la intrebare eu consider ca Steaua are cel mai bun lot, dar Viitorul joaca cel mai frumos fotbal(pacat ca nu au experienta), deci raspunsul meu este Steaua.

| dolceromania a răspuns:

In tara asta sa distrus tot, la ora actuala nu mai avem nici o echipa buna, a disparut in umbra coruptiei multe echipe de fotbal si odata cu ia nume valoroase ale sportului!

| ihaveosteoporosis6 a răspuns:

Probabil,cu toate meciurile pierdute sau fara succes Steaua si Dinamo nu se mai lupta pentru primul loc din campionat, in schimb Viitorul este o echipa tanara care este momentan pe locul 1, deci ei ar fi cea mai buna echipa din Romania la ora actuala. Funda?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul obiectiv ar fi ca echipa de pe primul loc, respectiv Viitorul.
Raspunsul subiectiv ar fi ca echipa Steaua, fiindca sunt fan de cca 65 de ani, dar in acest campionat joaca destul de prost, nu am vazut un meci intreg bun de multa vreme.

| ihaveosteoporosis6 a răspuns:

Probabil Viitorul deoarece Steaua si Dinamo nu sunt in forma maxima la momentul actual. Funda?

| untu a răspuns:

De ce nu te uiti la clasamentul echipelor de fotbal, cea mai buna echipa de fotbal se afla pe locul 1. FC.VIITORUL CONSTANTA. http://www.prosport.ro/clasament/

| 2P a răspuns:

Parlamentul romaniei! Are cei mai buni jucatori!
Ne paseaza de la unii la altii

| RAY a răspuns:

Steaua

| Dumbi a răspuns:

FC Viitorul Constanta e baza acum, si o sa fie in continuare. O sa domine fotbalul romanesc 10-12 ani lejer.
Macar poate cu ajutorul lui Hagi vom reusi ce a reusit el cu nationala la Campionatele Mondiale la care a participat.

Jiji numai tine mult steaua, nu au nici academie. Poate Dinamo mai are ceva acolo la Dinamo 2 si U. Craiova, in rest e la pamant…

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Pamant de flori e Steaua,, e Viitorul lui Gica Hagi cea mai buna. Fotbalul romanesc aproape ca nu mai exista

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ma interesesza de viitorul romaniei

| AFR81 a răspuns:

Viitorul Constanta. Ei sunt pe primul loc. Sper sa se mentina pana la final.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Meciul de la Villareal eu zic ca a fost cel mai bun meci al sezonului, pacat ca n-a fost sa fie, deci n-a trecut asa de mult timp.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cu ce ne incalzeste? Si, dupa mine, a fost doar bunicel, daca ar fi fost foarte bun Steaua ar fi castigat si s-ar fi calificat din grupa.