| Lebăda a întrebat:

Care marca e mai buna: Adidas, Nike, Puma, Reebok, etc? Ma refer la papuci, tricouri, treninguri

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Dupa parerea mea Nike apoi Puma, Adidas si Reebok.
funda?happy

12 răspunsuri:
| sherlock a răspuns:

Marca care are modelul cel mai pe placul tau. Toate au produse mai putin bune, depinde de tine sa depistezi.

| danaG a răspuns:

Marca cea mai buna e cea care are produse care tie iti plac si ti se portivesc cel mai binewinking
!

| JohnnyBi a răspuns:

Hmm, de 5 ani imi iau numai adidasi reebok. super calitate. pantaloni, tricouri, treninguri prefer nike. imi plac modelele si calitativ mi se par superioare adidasului sau puma

| Einformatii a răspuns:

Nike de preferat

| antimulte a răspuns:

La adidasi prefer oricand Nike, nu stiu de ce, dar la mine rezista cel mai bine. La capitolul haine, ca si calitate a materialului sunt extrem de multumit de gama clima cool de la adidas.

| Sabìŋaaa a răspuns:

Nike love strucklove struck

| BlackEye a răspuns:

Pai Adidas big grin

| gabby_9050 a răspuns:

Nike la tot...

| ElShaarawy a răspuns:

Nike,Adidas,Reebok si Puma...

| VampireDreamer a răspuns:

Eu unul prefer Adidas. Poate asta e si pentru ca am ghetele F50 Adizero.

| PhAeThoN a răspuns:

Adidas,Nike,Reebok si Puma