| MariuszFyrstenberg a întrebat:

Care sunt echipele voastre de fotbal preferate?

Răspuns Câştigător
| Mihαi a răspuns:

Anglia: Arsenal, Manchester United (chiar daca poate parea ciudat)
Spania: Real Madrid
Romania: Steaua
Franta: PSG
Portugalia: Benfica
Croatia: Rijeka
Elvetia: Basel
Italia: Inter, AC Milan
Olanda: PSV
Belgia: Anderlecht
Rusia: Zenit, CSKA
Turcia: Galatasaray
Scotia: Rangers
Germania: Leverkusen.

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru Mihαi):

Tunare... ce facem? Ma dezamagesti!

| Drimmero a răspuns (pentru Mihαi):

The Arsenal!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Vă rupeeem pe 19 noiembrie.
Glory Glory MAN UNITED, hahaha.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cu alde Zibraten si Pogboom vrei sa ne bateti? Va baga Alexis in buzunar si fuge cu voi!

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

E mult prea frumoasa echipa aia. In era Ferguson si in scurtele perioade petrecute de Moyes si Giggs imi era antipatica, insa acum parerea mi s-a schimbat foarte mult. Mourinho, Ibrahimovic, Martial, Fellaini, Ander Herrera, Rooney, Mikhtaryan, Pogba, repet, minunata echipa. Cat despre Arsenal, raman mereu favoritii mei. Poate doar cateva schimbari neinspirate sa ma faca sa ma departez de ei: eventuala demitere a lui Wenger, aducerea unui antrenor antipatic precum Simeone sau Klopp, transferuri prostesti si asa mai departe. Si apropo de Wenger, chiar daca tu ai alta parere, eu zic ca ar trebui sa antreneze echipa pana moare. E o legenda. Merita statuie pe Emirates.

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Nu zic ca nu e legendar,, dar i s-a dus perioada, cat despre Simeone...grande Simeone! Lui Arsenal ii trebuie alt antrenor. Luam campionatul anul asta si terminam balciul!

| Mihαi a răspuns:

Real Madrid.