| KeopsJr a întrebat:

Cate saptamani ar trebui sa fac Bulking si cate saptamani ar trebui sa fac Cutting?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pana vezi rezultatele pe care le vrei.

| Bacanu_Geo_1990 a răspuns:

Minim 8 saptamani de bulking si 4 de cutting.

| aXy99 a răspuns:

Daca arati la fel si acum ca in poza de profil, fa doar bulking. Cutting faci cand e nevoie sa dai jos grasime. De preferat vara, dar in cazul tau nu as recomanda nici vara. Nu esti genul care sa puna grasime, nu prea e nevoie de definire. Poate dupa 2 ani de bulking daca pui o cantitate considerabila de grasime, atunci poti face cutting. De preferat inainte sau la inceputul verii cand mergi la plaja/strand.

| Cosmin86 a răspuns:

Saptamani? Fa 10 luni bulking si 2 luni cutting.

Auzi la el, saptamani laughing