| anonim_4396 a întrebat:

Ce adidasi de la Nike, Adidas sau New Balance recomandati?
Pe care sa ii port de zi cu zi si daca se poate sa nu intre apa prin ei cand ploua.
Sa fie sub 250 de lei.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce nu te duci tu sa iei frumos ceva bun de la Decathlon? Uite, de exemplu cam asa ceva - https://www.decathlon.ro/incaltaminte-kiprun-long-id_8488427.html
Bine, daca ar fi sa iau adidasi musai mi-as lua ceva de la S-Karp. Romanesti 100%, excelenti. https://www.s-karp.ro/outdoor/feline-plus-barbati-5120.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

La asta mă gândeam și eu!

| mgtow a răspuns:

La pretul cerut de tine orienteazate la ce vrei. Nike in conditii se incadreaza de la 100€ in sus. Cand eram sarac ca tine si nu imi permiteam maicamea imi cumpara ce putea cu 70€ sa zicem si ma tineau dar acum cu servici platesc intre 200 - 300€ pe o pereche de adidasi. Poti strange bani macar 100€ si cumperi. E spray protector de ploaie care nu lasa sa prinda mizerie incaltamintea se gaseste in magazinele de incaltaminte si e ieftin se aplica 1 data la 2 luni.