| zuzuliana a întrebat:

Vreau sa-mi comand si eu adidasi de pe intrenet, imi recomandati va rog un site cu preturi acceptabili si sa fie o firma serioasa m-ar interesa in principal adidasi ADIDAS sau Nike...

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Www.okazii.ro din Romania si din afara www.ebay.com sau www.eastbay.com!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tzoalego.ro...sunt foarte seriosi si primesti comanda intr-un timp f scurt.

| giugiuc_yag a răspuns:

Te pot ajuta eu cu comenzi din afara gen asos.com sau alte siteuri happy