| Mii_Ca_1990 a întrebat:

Ce exerciti trebuie făcute pentru a da jos grăsimea de pe abdomen in 4-6 saptamani?

5 răspunsuri:
| GolopențaAdrian a răspuns:

Abdomene,Alergare

| Pool77 a răspuns:

Cand o sa invatati ca nu exista, slabire doar pe un punct al corpului?
Daca dai jos din abdomen, dai jos si din umeri, spate picioare de peste tot. E greu?

| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Trebuie sa faci foarte multe abdomene zilnic, sa bei multe lichide si sa ai o alimentatie sanatoasa.

| RAY a răspuns:

Abdomenele nu ard grasimi numai scrieti porcari ele find contraindicate de medici ca dauneaza coloanei, dupa 4-6 saptamani vei pune dulbu ce naiba e asta, trebuie sa mancam sanatos si putin si cat mai mult miscare posibil,asta nu-i dieta e viata, suntem ceea ce mancam sti? daca manci porcari vei vedea ca vei intra in depresie, legumele, carnea, grasimile, mineralele sunt esentiale unei vieti sanatoase, nu trebuie diete ca toate sunt porcari trebuie deficit caloric atat ai 2000 de calori nu manci 3000 ca vei pune simplu, sunt site urii de calculat metabolismul vezi cat il ai? daca il ai de 2000 manci mai putin simplu dar nu orice manci fructoza din dulciuri da pofta de mancare non stop si depune grasimea pe abdomen la fel si patiseria,cofetaria,painea,numai cititi toate porcarile dieta cu clatitie cu apa cu lamaie eu as aresta asemenea gunoaie care promoveaza asa ceva,dietele sunt sinuciderea organismului de fapt, mancarea e ca benzina daca tot manci manca ceva folositor pentru tine,mergi la scoala carnea de peste,vitaminele, proteinele ajuta la memorie, invatat, se stie ca zaharul creaza amnezie, zaharul e otrava sa stii

| Adry05 a răspuns:

Orice fel de exercitii care intra la categoria cardio. Alergatul cred ca e printre cele mai bune apoi :
https://www.youtube.com/watch?v=4uQtPyWkXcc
https://www.youtube.com/watch?v=ixNkUn-9tpM