| NoSens a întrebat:

Ce exerciti in afara de abdomene trebuie facute pentru un abdomen plat? Si cate FUNDOOOI love struck

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sqk00 a răspuns:

Pai, in general nu conteaza exercitiile, daca faci sport 1 ora pe zi [ sau odata la 2 zile ] este bine.si trebuie sa ai grija si ce mananci! happy. bafta! :*

| IwantToPlayAGame a răspuns:

Uite aici:
https://www.youtube.com/watch?v=5n3mbzcRHj8
Faci 4 seturi, adica de 4 ori exercitiile doar pentru abdomen, daca asta vrei.
Pauza intre seturi este de 1-3 minute maxim.

| Sem007 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Fa exercitiile astea timp de o luna si o sa ai un abdomen de invidiat

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sem007):

Daca era asa simplu, ar fi avut toti. Din pacate daca nu ai metabolism rapid ( si 90 % din oameni nu au ), sunt degeaba exercitiile, poti sa nu faci deloc.

Eu personal cunosc oameni care nu fac exercitii si au abdomen de invidiat, doar prin alimentatie, alimentatia e cea mai importanta.