| MishuCuc a întrebat:

Ce exercitii fizice sa fac sa slabesc?

9 răspunsuri:
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Puterea mecanica si fizica nucleara si sa pui si alte intrebari de acest gen pe Hobbies & Pets.

Răspuns utilizator avertizat
| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru MishuCuc):

OK, inteligentule! In primul rand, ai un mare ghinion ca ti-am vazut raspunsul prin care se vede diferenta dintre noi doi. Daca tu spui de mine ca nu stiu ce sunt alea exercitii fizice, iti pot spune cu mana pe inima ca tu nu "sti" altceva in afara de exercitii fizice. Spune care crezi ca e mai inteligent dintre noi doi? Eu care nu stiu ce sunt exercitiile fizice sau tu care nu "sti" sa vorbesti romana si nu "sti" sa apesi pe butonul RASPUNDE de sub raspunsul meu pentru a vedea ce mi-ai reprosat?

Răspuns utilizator avertizat
| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru SorryForPartyRocking):

Secolul tehnologiei?