| TIb a întrebat:

Ce exercitii fizice sa fac ca sa ma mentin in forma nu ca sa slabesc?

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Flotari, abdomene, tractiuni, alergare in aer liber.

| viatadecacatt a răspuns:

Ai putea sa faci aerobica, cauti pe net si faci si tu aceleasi exercitii zilnic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 de flotari, 20 de abdomene, dar intai sa faci 10 flotari apoi 10 abdomene si iarasi 10 flotari si 10 abdomene dar cand e 6:00 alergi pana se face 6:59

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 de flotari,20 de abdomene,dar intai sa faci 10 flotari apoi 10 abdomene si iarasi 10 flotari si 10 abdomene dar cand e 6:00 alergi pana se face 6:59