| Lipsa47 a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac ca sa-mi dezvolt muschi la piept, vreau exercitii/flotari si cu gantera?

Răspuns Câştigător
| kicsihari23 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jWc8gHlAkoM, daca poti sa faci asta din prima pana la sfarsit poti sa treci la level 2, depinde de conditia pe care o ai acum. Daca esti incepator trebuie sa faci asta 2-3 saptamani pana reusesti sa il termini fara mari probleme, dupa aceea treci la level 2.

4 răspunsuri:
| deydyz a răspuns:

Acasa presupun, flotari multe, flotarile dezvolta exclusiv pectoralii si tricepsul happy incearca sa strangi o minge in brate dar nu ca o imbratisare, ca si cum ai incerca sa o spargi happy
Ideal ar fi sa incepi un abonament la sala...

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Uite programul meu:Alergare,abdomene, tractiuni, flotari

| 024861897 a răspuns:

Pentru un baiat- in fiecare seara la aceeasi ora ridica-te la bar sau la paralele de cate ori poti tu; pentru fete - flotari cat mai bine efectuate sau sa joci volei la servirea mingii.