| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de acest titlu? Dennis Man l-a ridiculizat pe Zlatan Ibrahimovic, în Parma - AC Milan! Dribling superb reușit de român

4 răspunsuri:
| Titan123 a răspuns:

Câți ani are suedezul și câți ani are românul? este mai tânăr, se mișcă mai bine

| florin926481f a răspuns:

Tipic romanilor, i-a dat si el o data mingea printre picioare si gata l-a ridicularizat si nu mai spun ca imediat dupa faza aia a pierdut mingea.

| TFL007 a răspuns:

Nici nu a fost minge printre picioare vezi sa nu il apuce SERIE B pe Man cu Parma laughing))

| Drimmero a răspuns:

Nu mai cititi stirile de pe gigisport.ro, ala nu e site de sport, e un sport.ro cu mai multe articole.