| Pitbull305 a întrebat:

Ce parere aveti despre Chelsea - Barca?

Răspuns Câştigător
| Marius10messi a răspuns:

Pai meciul a fost interesant, chelsea a jucat bine in a 2 repriza dar m-am enervat la eliminarea lui Terry, barsa a jucat bine dar nu a putut trece... deci eu zic ca a fost victorie meritata a celor de la chelsea! bravo lor! Forzza Chelsea!

2 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Chelsea a tras mult de timp. Cand era in avantaj cu un gol se retragea in aparare cu toata echipa.

| raducebotari a răspuns:

Sunt fan barsa insa chelsi a putut sai inviga.Ii felicit si le urez bafta.