| 0NewLife a întrebat:

Ce parere aveti despre Chelsea? Credeti ca e o decizie buna sa tin cu ea sezonul asta?

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Omule, asta e gandirea de fan care NU TREBUIE SA EXISTE NICIODATA! Dedica-te clubului respectiv. Odata ce te proclami fan si te mai si atasezi de echipa cu ei sa ramai. PE VIATA! Tu zici ca nu mai tii cu Barcelona ca s-a dus generatia veche, care aducea trofee. MOMENTELE ASTEA SUNT MOMENTELE IN CARE O ECHIPE ARE CEA MAI MARE NEVOIE DE FANII EI. Adevaratii fani ai ei! Si de unde atata constrangere? Nu uita ca vorbim de Barcelona, care detine La Masia, care e una dintre cele mai bune scoli de fotbal din lume ALL-TIME! Messi, Iniesta, Xavi, Puyol de exemplu. Toti au fost de acolo. Jucatori exemplari, ma! EXEMPLARI, in plinul sens al cuvantului!

+ ca nu numai ca aduc talente in lumea fotbalului, dar mai si investesc. L-au cumparat pe Neymar, care este un jucator superb, acum l-au luat pe Suarez. SUAREZ! Cel mai bun jucator al sezonului in BPL care a luat gheata de aur alaturi de Cristiano Ronaldo avand 34 de goluri tot sezonul in toate competitiile! L-au luat si pe Ivan Rakitic, omul care a castigat ultima editie de EL cu Sevilla in finala contra Benficai, avand si 10 goluri si 12 assisturi in tot sezonul precedent. Cifre foarte bune pentru croat! L-au mai achizitionat si pe pustiul minune croat Halilovic, care fix in momentele in care eu tastez el presteaza pentru Barcelona in amicalul contra Huelvei, si o face foarte bine pana acum, din ce-am observat. Si-au achizitionat si portar de mare perspective si de viitor: ter Stegen! Nu e orice portar, e neamt! NEAMT!

Sper sa te razgandesti odata cu replyul asta. Fotbalul nu are nevoie de fani care oscileaza de la o echipa la alta, ci de fani care raman loiali si la bine si la rau, dar mai ales la rau, pentru ca atunci este cel mai important.

11 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Tu tii cu o echipa un sezon cu o echipa alt sezon si pui intrebari sa tin sau sa nu tin cu aia? Cum vine asta?

Cu o echipa tii pentru ca inseamna ceva pentru tine, ca are o importanta pentru tine si tii cu o echipa si tii cu ea toata viata.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ce fel de intrebare mai e si asta? Schimbi echipele ca pe sosete? Ti cu una pentru ca iti place ceva anume la ea sau pe tine te intereseaza mai mult pariurile? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naiba intrebare e asta? Tu esti fan? Asta inseamna sa fii fanul unei echipe?
Nu te zgarie pe creier a doua intrebare a ta. Decizie buna sa tii cu cineva? Omule, tu cauti statistici si pareri pe net inainte de a fi fanul unei echipe? Da-ti doua palme si invata ce inseamna sa fii suporter adevarat, nu mizeria asta pe care incerci tu s-o faci.

| 0NewLife explică (pentru anonim_4396):

Inainte sa raspunzi te rog citeste si comentariile anterioare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 0NewLife):

Eu citesc doar intrebarea, nu si comentariile, n-am timp de ele.

| miTzuliK93 a răspuns:

Tu schimbi echipa preferata de la sezon la sezon? Ce e asta, man? Trup si suflet pe viata. Chelsea nu e numai o echipa, e o familie.

Si ca-ti sa-ti raspuns si la intrebarea asta puerila... nu. Daca te regasesti in cuvintele gloryhunter atunci nu. Ti-ai face tie un bine.

| 0NewLife explică (pentru miTzuliK93):

Tin cu Barcelona de 6-7 ani, dar generatia de acum e in varsta, mai sunt cativa jucatori mai tineri, dar parerea mea ca Barca nu mai joaca fotbal pur si simplu jucatorii aceia nu mai alearga, sunt prea obositi, cum am spus si la o alta intrebare, astept noua generatie, eu nu am iubit echipa Barcelona, am iubit jucatorii ei care la vremea lor au fost fenomenali, dar acum ca "barca" se scufunda imi aleg alta echipa cu care sa tin, in plus pana acum tineam cu Chelsea in orice meci juca, in afara de cele cu Barcelona. Voi tine in continuare cu Barca, va fi probabil numarul 2.

| 0NewLife explică (pentru miTzuliK93):

Merci! M-ai facut sa aleg decizia corecta! Si te respect pentru ca desi esti fan CHELSEA mi-ai recomandat sa tin in continuare cu Barcelona.

| miTzuliK93 a răspuns (pentru 0NewLife):

Omule, asta e gandirea de fan care NU TREBUIE SA EXISTE NICIODATA! Dedica-te clubului respectiv. Odata ce te proclami fan si te mai si atasezi de echipa cu ei sa ramai. PE VIATA! Tu zici ca nu mai tii cu Barcelona ca s-a dus generatia veche, care aducea trofee. MOMENTELE ASTEA SUNT MOMENTELE IN CARE O ECHIPE ARE CEA MAI MARE NEVOIE DE FANII EI. Adevaratii fani ai ei! Si de unde atata constrangere? Nu uita ca vorbim de Barcelona, care detine La Masia, care e una dintre cele mai bune scoli de fotbal din lume ALL-TIME! Messi, Iniesta, Xavi, Puyol de exemplu. Toti au fost de acolo. Jucatori exemplari, ma! EXEMPLARI, in plinul sens al cuvantului!

+ ca nu numai ca aduc talente in lumea fotbalului, dar mai si investesc. L-au cumparat pe Neymar, care este un jucator superb, acum l-au luat pe Suarez. SUAREZ! Cel mai bun jucator al sezonului in BPL care a luat gheata de aur alaturi de Cristiano Ronaldo avand 34 de goluri tot sezonul in toate competitiile! L-au luat si pe Ivan Rakitic, omul care a castigat ultima editie de EL cu Sevilla in finala contra Benficai, avand si 10 goluri si 12 assisturi in tot sezonul precedent. Cifre foarte bune pentru croat! L-au mai achizitionat si pe pustiul minune croat Halilovic, care fix in momentele in care eu tastez el presteaza pentru Barcelona in amicalul contra Huelvei, si o face foarte bine pana acum, din ce-am observat. Si-au achizitionat si portar de mare perspective si de viitor: ter Stegen! Nu e orice portar, e neamt! NEAMT!

Sper sa te razgandesti odata cu replyul asta. Fotbalul nu are nevoie de fani care oscileaza de la o echipa la alta, ci de fani care raman loiali si la bine si la rau, dar mai ales la rau, pentru ca atunci este cel mai important.

| miTzuliK93 a răspuns:

A, si... ca sa-ti placa o echipa trebuie sa te atraga ceva in ceea ce o priveste. Vezi ca tocmai a inceput amicalul contra lui Wimbledon. Uita-te la le, si trage o concluzie daca ar merita sau nu.

| LimonadaBaa a răspuns:

Parerea mea despre Chelsea este ca are un lot puternic acum ca si-au luat un varf care marcheaza constant.Dar nu e o decizie buna sa te schimbi de la sezon la sezon echipele.Te dai dupa echipa care are cel mai bun lot, asta-i parerea care mi-ai facut-o prin intrebarea asta.

| Alissa11 a răspuns:

Chelsea=putere, deci si eu tin cu Chelsea si merita sa ti si tu :**