| Antihristul a întrebat:

Ce parere aveti despre creatina de la on micronizata?

4 răspunsuri:
| Cristpatr a răspuns:

Daca vrei sa faci masa musculara nu folosi creatina. Deoarece dupa ce termini cu ea( nu o mai consumi) muschiul ti se dezumfla. Nu este substanta ideala pentru a face muschi. Daca vrei sa faci masa musculara bea zer. Cauta si tu pe la tara oameni care au zer.

| RobertMoon a răspuns (pentru Cristpatr):

Daca esti praf nu te mai face de ras cu raspunsuri idioate

| RobertMoon a răspuns:

E buna. ON este printre cele mai mari branduri de suplimente din lume, poti cumpara orice de la ei pentru ca stii sigur ca este de calitate. Creatina e cel mai ieftin si eficient supliment de pe piata, nu prea conteaza in general de la ce brand cumperi, dar totusi eu am consumat creatina doar de la Muscletech, ON si Dymatize si au avut efectul asteptat.

| Cristpatr a răspuns (pentru RobertMoon):

Bine ca esti tu pompat. Comentariul tau e irelevant macar de ai avea si experienta necesara sa vorbesti fara motiv. Si inca ceva...praf esti tu, pana la urma esti ceea ce mananci. Mass gainerele pe care le consumi tu sunt facute din zer, si alte chimicale cu efecte adverse. Mai documenteaza te si mai vorbimwinking