| Stropdeploaie a întrebat:

Ce parere aveti despre Simona Halep?
O va depasi pe Nadia Comaneci? Din punctul de vedere al Celebritatii?!?

Sau Simona Halep sa fie o simpla facatura a Mafiei Caselor de Pariuri?!

51 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce trebuie mereu sa va criticati intre voi, fata aia a muncit de a ajuns acolo unde e

| Stropdeploaie explică (pentru RAY):

Hallo... Este o simpla intrebare!
Si daca ar fi sa o critic. o critic pentru ca pur si simplu as avea niste dubii! Sa fie sanatoasa ca munceste! Munceste pentru ea Nicidecum pentru mine! Si nici pentru Romania! Pentru ca statul Roman nu a ajutat o cu absolut nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum poti sa o compari pe Simona cu Nadia. Sa o depaseasca pe Nadia? Unde? La inaltime? Nadia ramane o legenda.

| Stropdeploaie explică (pentru anonim_4396):

Si Simona? NU va Ramane o legenda?

| Drimmero a răspuns:

Simonica nu o sa fie niciodata world class, n-are statut, o bate Serena de-i suna tenisul in cap, o simpatizam inainte,, dar prea e suspect ca nu isi recunoaste valoarea si mereu cand o bate cineva ori e obosita, ori e accidentata si tot asa.

Niciodata nu se va compara Halep cu Nadia nici daca se mai naste inca o data.

| RAY a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Fiecare e diferit in felul lui, daca ar castiga alta echipa rom liga campionilor, care ar fi mai buna intre ea si steaua?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Exista perioade in fotbal, UCL e ceva aparte in fotbal,, Steaua cand a castigat CEE in 86' a fost pura intamplare, se intampla o data la 1000 de ani o asa minune, nu va mai castiga niciodata acel trofeu, tot ce-mi place e ca au batut-o pe Barca in finala/

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nu cred ca a fost pura intampla si multa vointa, ambitie, determinare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt tu compari mancarea chinezeasca cu cea romanesca. Ce treaba are tenisul cu gimnastica?

Iar Simona "legenda" nici in cartile de istorie. laughing

| ionut1980 a răspuns:

Învață să scrii! Revin-o!

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E clar ca ai determinare si multa ambitie cand participi in finala oricarei finale din oricare domeniu, ai sansa ta sa te afirmi,, dar faptul ca o echipa din Romania a castigat acel trofeu chiar e pura intamplare.

| christine99 a răspuns:

Fiecare e o profesionistă în domeniul ei. Aparțin unor perioade diferite, Nadia a fost o mândrie in timpul comunismului, Simona e în zilele noastre. Diferența e că sportul nu mai e apreciat ca pe vremea aceea. Știu că Simona a trecut și prin niște operații, are probleme de sănătate dacă ar fi fost făcătură, nu s-ar mai fi stresat ea atât.

| ionut1980 a răspuns (pentru Drimmero):

Salut! Fara sa te jignesc sau sa intru in polemica cu tine, Steaua a fost mai buna in acel moment. Tu ai spus "exista momente in fotbal". Eu as spune:sunt echipe sau jucatori. Ei fac diferenta. Si atunci au facut-o romanii. Acum sistemul e mult diferit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este number 1 mondial, tu ce crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Este number one in lume, la tenis, halep, despre care simonica vorbesti?

Showing results for who is number one in tennis women

Search Results

The best-ranked player is Simona Halep with 8, 061 points. The WTA Singles Rankings ranks the top women's professional tennis players in the world.

| AnastasiaK a răspuns:

Nadia este atat de faimoasa prntru ca a obtinut prima nota de 10. Asta nu inseamna ca nu a mai ajuns nicio alta gimnasta la nivelul ei, insa ea va ramane faimoasa pentru asta fiind PRIMA care a obtinut acel rezultat.

Simona are si ea faima ei in sportul pe care il practica, dar momentan nu poate fi vorba de acelasi tip de faima. Asta nu inseamna ca una e mai buna ca alta, daca ma intrebi pe mine, ci pur si simplu vorbim de sporturi diferite, de vremuri diferite, deci implicit de posibilitati diferite.

| debarasator63 a răspuns:

Atata timp cat tatal ei se ocupa de ea, niciodata.

| darrio2007 a răspuns:

Mai bine tăceai.

| ziftode a răspuns:

Ma indoiesc, iar din cate vad Simona mai si pierde din cand in cand
iar Nadia a facut niste performante, atat de mari, ca nu cred ca vor fi depasite prea curand, de cineva, mai ales cu steroizii din ziua de azi
hai sa iti dau un exemplu:

la o olimpiada mondiala, organizatorii sunt nu numai verificati de federatiile locale si internationale de gimnastica, dar sunt "sub privirile" tuturor celorlalti, federatii, sportivi, andrenori, TOT PUBLICUL DIN SALA, etc.

si cu toate astea (care e un lucru ENORM), nimeni, nimeni, NIMENI, **NIMENI** NU S-A GANDIT CA CINEVA AR PUTEA LUA NOTA 10, dovada este atat de clara si absoluta ca FACE INTREGUL LUCRU SA FIE INCREDIBIL DE MARET:

afisajele din sala, la momentul respectiv, nu puteau afisa FIZIC nota 10, asa ca au trebuit sa afiseze nota 1.0

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwhahahaha..., numarul 1? pai ce-ai facut Simonica? Ti-a dat Serena cu tenisul in cap.

Voi chiar aveti probleme grave daca mi-o puneti pe Halep pe primul loc.

| Drimmero a răspuns (pentru ionut1980):

'Acele momente in fotbal' reprezinta echipa si jucatorii din acel timp, acolo bateam eu apropoul, era si pe timpul comunismului cand se faceau toate manevrele inclusiv in fotbal.

Nici Barza n-a fost mare scula de echipa atunci cum nu e nici acum.

| debarasator63 a răspuns (pentru darrio2007):

Sigur, sigur..altceva cam ce ar trebui sa mai fac sa-ti linistesc ego-ul?

| darrio2007 a răspuns (pentru debarasator63):

Nu era pentru tine. Du-te si mai debarasează.

| debarasator63 a răspuns (pentru darrio2007):

Of, of... cat spirit ai happy

| darrio2007 a răspuns (pentru debarasator63):

Iar tu ce nume ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai cum ce-a facut, do you even watch tennis games? Sau vorbesti doar asa sa te aflii in treaba? Asa si a batut-o, dar e vorba de punctaj. simona este nr 1 mondial la tennis. Ce mai vrei mai mult de atat? se iau in considerare toate meciurile ei, nu doar cele cu serena.

| anonimg a răspuns:

Pai si Florin Salam si Nicolae Guta au depasit-o pe Nadia Comaneci la celebritate. happy

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce facatura mah, ai probleme la mansarda? Tu crezi ca a ajuns unde a ajuns fara munca?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Munceste si pentru tine. Munceste si pentru Romania. In dreptul numelui cand joaca undeva ii apare steagul Romaniei, nu al familiei proprii. Cind te duci undeva in strainatate, inainte sa iti iei una in bot pentru ca romanii sunt hoti samd, s-ar putea ca cineva sa isi aduca aminte de ea, Hagi, Nadia, si sa purtati o discutie amicala in loc sa ti-o iei pe coaja. Gindeste inainte sa debitezi enormitati!

| Kuroo a răspuns:

Nu cred ca o va depasi. Ce e vechi ramane de calitate.