| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de Simona Halep?

Răspuns Câştigător
| AnielAn a răspuns:

Este o jucatoare foarte buna care stie sa tina mingea sub control. A facut ca toata lumea sa fie mandra de ea. Este excelenta.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O părere de rău, că ar putea face și altceva. Hai să jucăm toți tenis de câmp! Te-n ismene Năstase! (Citat din Cațavencu).

| Iote a răspuns:

Buna. O admir pentru tot ce face. Vorbesc de meseria ei. Ce face in particular (desi nu am auzit nimic rau) e treaba ei, asa cum si noi facem ce facm si vrem sa nu ne supere nimeni cu critici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O parere buna, este o jucatoare de talie mondiala si care ne-o adus prestigiu tarii.rar se va mai naste o tenismena romanca care sa i egaleze performantele.